Özel Direksiyon Eğitimi

admin

ozel-direksiyon-dersi

Daha önceden sürücü belgesi olup, uzun süredir araç kullanmaması ve veya başka nedenlerle kendini yetersiz bulan kişilere istediği yer ve şartlarda ve kendisinin istediği kadar direksiyon eğitimi verilir. Bu konuda isteğe bağlı bay – bayanların sürücü ile çalışma isteği karşılanır.

RANDEVU : Direksiyon dersleri sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden kursumuzu arayarak randevu alınarak proğram dahilinde yapılır.
DERS SAATLERİ : Her gün sabah 08:30 ile akşam 20:00 saatleri arası direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler içerisinde size uygun zamanı seçip bizimle programlama için yeterlidir.
ÜCRET : Manuel ( Düz Vites) vites araçta 1 saat direksiyon eğitim ücreti 150 TL dir. Günde en az 2 saatlik eğitim verilir. Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti , yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasarlar dahildir.
EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah Ankara trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdir. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergahlarda da eğitim verilir.
Örneğin; Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.
EĞİTİM ARACI : Eğitim araçlarımız Manuel (Düz vites)  4 adet Opel Corsa ve 1 adet Hyundai İ20 dir.
DİREKSİYON EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER : Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz bu konuda 10 yıldır şehir içinde özel direksiyon dersi verme konusunda tecrübeye sahiptirler.Ve hepsinin Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgeleri vardır. Tercihe göre BAY-BAYAN Usta Öğreticimiz mevcuttur.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Direksiyon Sınav Tarihi
1 MART 2020